شهربازی

کارشناس فروش:

آقای امیررضا بیات

شماره تماس :

۰۹۱۲۲۳۴۰۸۷۴

۰۲۱۶۶۳۸۸۸۲۳

۰۲۱۶۶۳۸۸۸۲۴

۰۲۱۶۶۳۸۸۸۲۵

                                                                         « تولد شهربازی »

اولین پارک های تفریحی به عنوان مکان هایی برای پیک نیک رفتن خانواده ها در عصرها برای وقت گذراندن و لذت بردن از امکانات تفریحی و غذاهای ارزان بود.  

   نمایشگاه هایی مانند: نمایشگاه دنیای کلمبیای شیکاگو در سال 1893 در اولین دسته از نمایشگاه هایی بود که تعریف دیگری به پارک ها ی تفریحی بخشید.
 

     (کلنی آیلند  سال 1876)


 
     (کلنی آیلند  زمان حال)


                                                                        «شهربازی در ایران»
شهربازی تهران یا شهربازی اوین در اواخر دهه ۱۳۴۰ در قالب شرکتی به نام «لونا پارک» و در زمینی به وسعت ۳۷ هزار مترمربع فعالیت خود را آغاز کرد. ابتدا این مجموعه توسط آقای اخلاقی در میدان ونک به نام فان فار تاسیس شد و سپس به صورت مستقل تا سال ۱۳۵۳ در پارک لاله فعلی و وسایل محدود با صاحبان جدید مشغول فعالیت بود و از سال ۱۳۵۳ به جهت کمبود فضا، در مرکز شهر بودن و همچنین گسترش به آخرین مکان که جنب نمایشگاه بین المللی تهران بود منتقل شد و تا پایان عمر در همین محل به کار خود ادامه داد. این مجموعه تا سال ۱۳۶۳ دراختیار صاحب اصلی قرار داشت، اما پس از کش وقوس های فراوان و نفوذ بنیادها در تمام امور این مرکز تفریحی مصادره و برای اداره در اختیار بنیاد شهید انقلاب اسلامی قرار گرفت. این مجموعه که در انتهای خیابان سئول و در کنار بزرگراه شهید چمران قرار داشت سال‌ها به عنوان بزرگترین و مهم‌ترین مجموعه تفریحی تهران به شمار می‌رفت. با وجود وسعت بیشتر پارک ارم اما لوناپارک دارای وسایل پیشرفته تر، استاندارد تر و گسترده تری بود و از نظر کارآفرینی هم دارای موفقیت بیشتری بود در سال ۱۳۸۴ حدود دو میلیون شهروند تهرانی از این مرکز تفریحی استفاده کردند. در سال ۱۳۸۵ این مجموعه به شهرداری واگذار گردید و به‌طور دائمی تعطیل شد.
گروه صنعتی وبازرگانی شادان پارس با نیم قرن سابقه و تجربه فعالیت  در :
-ساخت دستگاه های سنگین شهربازی مانند:
اولین کشتی صبا ساخت ایران در اهواز :
 
دستگاه سفینه کشتی در قم :

 
و دستگاه هایی مانند : صندلی پرنده و سفینه رنجر

 

و هم چنین تجهیز و راه اندازی و بهره برداری انواع شهربازی سرپوشیده و باز و فروش ،صادرات و واردات انواع دستگاه شهربازی .
به جرات می توان گفت شرکت شادان پارس تنها گروهی است که در تمامی استان های این
کشور پهناور به فعالیت در عرصه ی شهربازی پرداخته است.
 

«استان ها و شهرهایی که این گروه صنعتی در ان به فعالیت پرداخته: »